Apple Yeni Kırmızı iPhone 8 ve 8 Plus’ı Duyurdu

0

Apple Yeni Kırmızı iPhone 8 ve 8 Plus’ı Duyurdu

Apple iPhone 8 ve 8 Plus’ın yeni kırmızı modellerini tanıtıyor. Geçen yıl aynı zamanlarda duyurduğu iPhone 7 modellerinde olduğu gibi Apple da Afrika’da HIV ve AIDS ile savaşmak için kampanya yürüten bir ürün olan Product (RED) ile çalışıyor. Telefonların satışlarından elde edilen gelirlerin belirli bir kısmı yardım amaçlı kullanılcak. Iphone 7 deki gibi beyaz çerçeveli modellerin aksine , kırmızı iPhone 8 siyah ön panele sahiptir. Arka kısmı cam yüzeye sahipti. Ön kısmı ise siyahtır.

Kırmız iPhone 8 ve 8 Plus, sıradaki mevcut gri, gümüş ve altın modelleriyle de üretilecek. Geçen yıl, Apple 7 ve 7 Plus’ın kırmızı versiyonlarını, 8, 8 Plus ve X Eylül ayında açıkladıktan sonra durdurdu, bu yüzden bu yeni modeller sadece bir yıldan az bir süredir satışa sunulabiliyor.

Apple, 10 Nisan’da başlayacak yeni telefonların ön siparişlerini alıyor ve bunları 13 Nisan Cuma günü göndermeye başlayacak. Ürün açıklamalara göre , 64 GB iPhone 8 için 699 $ ve 8 Plus için 799 $ fiyatlardan satışa sunulacak.

IPhone 8 ve iPhone 8 Plus şu ülkelerde bu ay satışa sunulacak:

Brezilya, Danimarka, İrlanda, İtalya, Malezya, Meksika, Hollanda, Norveç, Rusya, Suudi Arabistan, İspanya, İsveç, İsviçre , Tayvan, Tayland, BAE ve diğer ülkeler ve bölgeler. Mayıs ayında bu birinci sınıf ürünleri almak için üçüncü ülke ve bölge sıralaması arasında Şili, Kolombiya, Hindistan, İsrail, Türkiye ve diğerleri bulunmaktadır.

Cevap Yaz

Your email address will not be published.