Cigna Finans ile Hayatınızı Güvenceye Alın

0

Pek çok kişi için karmaşık gibi görünse de “Hayat sigortası nedir?” sorusunun yanıtı aslında çok basit. Hayat sigortası, bir kişinin yaşlılık ya da ölümü durumunda kendisine ya da mirasçılarına tazminat ödenmek şartıyla yaptığı bir sözleşmedir. Sözleşmeye göre, şart gerçekleşene kadar kişi belirli bir tutardaki primi hayat sigortası satın aldığı şirkete yatırmak durumundadır. Cigna Finans, farklı hayat sigortası seçenekleri ile kötü bir durumla karşı karşıya kalındığında hem sizi hem de ailenizi güvence altına almanızı sağlar.

Kendinizi ve Ailenizi Hayata Bağlayın
Cigna Finans, farklı hayat sigortası paketleri ile kendini ve ailesini güvenceye almak isteyenlere hitap eder. Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası paketi ile hem kanser hastalığına yakalanmanız halinde size destek olur hem de sağlıklı bir yaşam için beslenme danışmanlığı gibi çeşitli destek programları sunar.  Uzun Süreli Hayat Sigortası paketi, bir sakatlık halinde maddi güvence sağlarken vefat halinde de ailenize ve sevdiklerinize toplu ödeme yaparak destek olmayı kapsar.

Cigna Finans, Benim Seçimim Hayat Sigortası aracılığı ile de tamamen sizin ihtiyaçlarınıza karşı esnek çözümler sunar. Benim seçimim hayat sigortası paketi, dokuz farklı teminat seçeneği ile beklentilerinizi önceliklendirmenizi ve seçimlerinizi ihtiyaçlarınıza göre yapmanızı sağlar. Ayrıca yaşam sigortası teminat tutarları farklılaştırılarak da özelleştirilebilir.

Cigna Finans ile Geniş Kapsamlı Koruma
Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası sözleşmesinde, cilt kanseri hariç tüm kanser türleri ilk fazdan itibaren sigorta paketi kapsamına dahil olur. Bu paket, kanser olmanız halinde toplu para ödemesi yaparak; tedavi masraflarınız, fatura, kira ya da kredi gibi giderleriniz için maddi destek sunar. Ayrıca bu paketi seçenler Cigna Finans’ın ücretsiz ve indirimli birçok danışmanlık hizmetinden de yararlanabilir. Üstelik satın alacağınız her poliçe ile Türk Kanser Derneği’ne sizin adınıza 5 TL değerinde bağış yapılır.

Vefat halinde ailesini ve sevdiklerini güvence altına almak isteyenler içinse Uzun Süreli Hayat Sigortası paketi ideal çözümler sunar. Paket, kaza halinde maddi güvence vererek; fatura, kredi geri ödemesi ya da kira gibi masraflarınızı karşılamanıza da yardımcı olur.

Size Özel Çözümler Cigna Finans’ta!
Cigna Finans, yaşam sigortası paketleri sayesinde farklı ihtiyaçlara uygun olarak en iyi şekilde hizmet verir. Kansere İnat Yaşasın Hayat Sigortası, Uzun Süreli Hayat Sigortası ve Benim Seçimim Hayat Sigortası paketlerini, teminat ve prim tutarlarını inceleyerek kendiniz, aileniz ve sevdikleriniz için en uygun güvenceyi elde edebilir, hastalıklara, sakatlıklara, kazalara karşı önlem alabilir ve beklenmedik riskleri bertaraf edebilirsiniz. Ayrıca Cigna Finans, ücretsiz ya da indirimli danışmanlık hizmetleri ile sigorta yaptırdığınız andan itibaren sağlığınıza da sahip çıkar.

Esnek çözümleri sunarak size özel sigorta ayrıcalığı oluşturan Cigna Finans’ın hayat sigortası paketleri uygun prim tutarları ile siz de kendinizi güvence altına alın.

Cevap Yaz

Your email address will not be published.