Ekim 2017 İtibariyle Dünya Genelindeki En Çok Takip Edilen İnstagram Hesapları

0

Bu istatistik, Ekim 2017 itibariyle dünyada en popüler Instagram hesaplarının sıralamasını göstermektedir. ABD’li Şarkıcı Selena Gomez, 128.3 milyondan fazla takipçiyle fotoğraf paylaşım uygulamasında en çok takip edilen instagram hesabına sahiptir.
Instagram , kullanıcıların fotoğraf çekmesine ve bunları filtrelerle düzenlemesine olanak sağlayan bir sosyal paylaşım ağı hizmetidir. Bu platform, kullanıcıların resimlerini çevrimiçi ve doğrudan sosyal paylaşım ağındaki arkadaşları ve takipçileriyle birlikte yayınlamasına ve paylaşmasına olanak tanır. Ayrıca Eylül 2017 itibariyle, aylık 800 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir. Şu anda sadece Birleşik Devletlerde 85.5 milyondan fazla Instagram kullanıcısı bulunuyor. Uzmanlar bu rakamın 2021’de 118 milyon kullanıcıyı geçmesini beklemektedirler.

Son veriler, Instagram kullanıcılarının yarısının 34 yaş veya daha küçük yaşta olduğunu belirtiyor.
Şubat 2017 itibariyle, Instagram üzerindeki en popüler marka hesabı da Nike’dır.

“Usta bir iktisatçı…bir dereceye kadar matematikçi, tarihçi, devlet adamı ve filozof olmalı…Geçmişin ışığında, geleceği amaçlayarak bugünü çalışmalı. İnsan doğasının hiçbir parçasını, dikkatinin dışına atmamalı…Bir sanatçı kadar soğuk ve dürüst, buna karşılık bazen bir siyasetçi kadar dünyaya yakın olmalıdır.”. John Maynard Keynes

Cevap Yaz

Your email address will not be published.