Facebook Kendi Kripto Parasını Çıkarmayı Düşünüyor

0

Facebook Kendi Kripto Parasını Çıkarmayı Düşünüyor

Birçok rapora ve araştırma sonuçlarına göre Facebook, özellikle çeşitli platformlardaki ödemeleri kolaylaştırmak için kendi kripto para sistemini serbest bırakmayı planlıyor.Ve kendine özel kripto para çıkarmayı ve ödeme aracı oalrak bunları kullanmayı hedefliyor. Kripto paraların günümüzde tüm dünyada bu kadar yaygınlaşması ve değerlenmesi bu yönde karar almasını sağlamıştır.


Tüm bunların yanında veri paylaşım skandalının ardından facebook son günlerde çeşitli toparlanma sürecine girmiştir. Şu anda detaylı bir bilgi olmamasına rağmen, şirket bazı internet platformlarındaki ödemelerin kolaylaştırılması için kripto para sistemine katılmayı düşünüyor.


Bu durum, Facebook’un çok geniş bir kitleye hitap ettiğini düşündüğünüzde büyük bir değişikliğe yol açabilir. Özellikle bir şey almak veya satmak adına, şirket büyük bir kazanç sağlayabilir. Şirket tüm skandallara rağmen bu yıl da karlılığını korumuştur, Ve tüm yenilikleri takip edip aksiyon alması önemlidir.Bu yapısı gündemde kalmasını ve tercih edilir olmasını sağlamaktadır.

Cevap Yaz

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.