Farklı Bir Açıdan Sem Ajansı Hizmeti

0

Günümüzde şirketlerin pazarlama faaliyetlerinde internet mecrası çok önemli bir yer tutuyor. Hedefe doğru şekilde ulaşmanın en önemli kriteri, çağa ayak uydurmak ve dolayısıyla “Dijital pazarlama” adı verilen; İnternet üzerinden müşteriye ulaşım, her geçen gün önemini artırıyor. Sosyal medya üzerinden tanıtım ve reklam çalışmalarının yanında arama motorları üzerinden müşterilere en hızlı ve doğru şekilde ulaşmak da bu anlamda çok değerli bir konumda yer alıyor. Dijital pazarlamanın bu boyutlarını en iyi şekilde yöneten bir SEM ajansı, size zamanınızı ve bütçenizi verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak dijital çözümler sunar. Sempeak olarak tam da bu hedeflerle sizlere en iyi yaklaşımları sunmaya devam ediyoruz.

İnternet Reklamcılığı
21.yüzyılla birlikte tüm kavramlar yeniden ifade ediliyor ve reklamcılık da bu kavramların içinde yer alıyor. Televizyon ve radyo mecralarında yer alan reklamlardan en temel farkı, ölçülebilir olması olan internet reklamcılığı ile Google ve Yandex gibi arama motorlarında hedefleme, odaklama ve ölçümleme ile reklam vermeniz mümkün oluyor. İngilizce, arama motoru pazarlaması anlamına gelen “Search Engine Marketing” kelimelerinin baş harflerinden oluşan SEM ajansı hizmeti veren Sempeak, sertifikalı Google partner firması olarak Google reklamları alanında performans pazarlama hizmetini en doğru analizlerle sizlere sunuyor. Performans pazarlama alanında kullanım baskınlığı ile önde olan Google hizmetlerinin yanında Yandex reklamları için de güvenilir bir SEM ajansı olarak profesyonel çözümler sağlıyoruz.

Doğru Hedefleme – Doğru Bütçeleme
Faaliyet alanınız ne olursa olsun arama motorları üzerinden vermek istediğiniz reklamın başarısı, doğru hedefleme ve doğru bütçeleme ile ilgilidir. Anahtar kelime kullanımından, vereceğiniz reklamın türüne, ayıracağınız bütçeden sunduğunuz ürün ya da hizmetin türüne kadar hiç bir kriter tek başına başarı sonucuna götürmez. Sempeak olarak, SEM ajansı yaklaşımlarımızda sizlerin ulaşmak istediği hedefi doğru anlıyor ve buna göre tüm verileri optimize ederek en verimli reklam kampanyalarını oluşturuyoruz: Arama motorları üzerinden verilen arama ağı, görüntülü ağ ya da daha komplike reklamların, hangi kriterlere göre en iyi performansı gösterdiğini bilerek bütçenizi ve zamanınızı hedefinize en uygun şekilde değerlendiriyoruz.

Ezber Değil Analiz
Anahtar kelimelerin sıklığı ya da yüksek bütçeler başarı anlamına gelmez. Artık arama motorlarında verilen reklamların kalite değerleri ile hedeflemeleri de en az bütçe ve anahtar kelime kadar önemli halde bulunuyor. Çözüm ortağınız olan bir SEM ajansı yaklaşımı ile Sempeak olarak, performans pazarlama hizmetimizi hedefinize en uygun kriter yönetimi ile oluştururken İnternet reklamcılığının özelliği olan ölçümleme analizlerini de değerlendirerek projenizi birlikte geliştiriyoruz.

“Usta bir iktisatçı…bir dereceye kadar matematikçi, tarihçi, devlet adamı ve filozof olmalı…Geçmişin ışığında, geleceği amaçlayarak bugünü çalışmalı. İnsan doğasının hiçbir parçasını, dikkatinin dışına atmamalı…Bir sanatçı kadar soğuk ve dürüst, buna karşılık bazen bir siyasetçi kadar dünyaya yakın olmalıdır.”. John Maynard Keynes

Cevap Yaz

Your email address will not be published.