Firefox’da Chrome Eklentileri Nasıl Yüklenir?

0

Firefox tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan harika bir tarayıcıdır ancak yinede bazen Chrome uzantılarına ihtiyaç duyabilirsiniz.
Foxified , Chrome Web Mağazası’ndan uzantıları yüklemenizi sağlayan bir Firefox eklentisidir.
Ayrıca Opera uzantıları da çalışıyor!
Chrome Mağazasını Kurmak
Başlamak için Chrome Mağazasında Foxified sayfasına gidin ve “Firefox’a Ekle” düğmesine tıklayın.
 Doğrulama diyaloglarını çalıştırın ve sonunda bu ekranı göreceksiniz:
Hazır duruma geldi ancak, Chrome veya Opera uzantılarını yüklemeye başlamadan önce, addons.mozilla.com adresine gidin ve oturum açtığınızdan emin olun:
 Firefox hesabınızla giriş yapın (veya henüz yapmadıysanız bir tane oluşturun). Chrome Web Mağazası’ndan herhangi bir şey yüklemeden önce bu gereklidir.

Firefox’ta Chrome Eklentileri Yükleme
Chrome Mağazası Foxified uzantısı yüklendiğinde ve Firefox hesabınızla oturum açtığınızda Chrome Web Mağazası’na gidin ve bir şeyler yüklemeye başlayın. Aşağıda Snake People eklentisinin test görüntüsünü görebilirsiniz. Firefox’a ekleme butonuna tıklayabilirsiniz:
 Bu düğmeye basın ve birkaç uyarı görürsünüz, ancak sonunda yüklemek isteyip istemediğiniz sorulur.
Test olarak Firefox’ta bir Chrome uzantısı örneği:

“Usta bir iktisatçı…bir dereceye kadar matematikçi, tarihçi, devlet adamı ve filozof olmalı…Geçmişin ışığında, geleceği amaçlayarak bugünü çalışmalı. İnsan doğasının hiçbir parçasını, dikkatinin dışına atmamalı…Bir sanatçı kadar soğuk ve dürüst, buna karşılık bazen bir siyasetçi kadar dünyaya yakın olmalıdır.”. John Maynard Keynes

Cevap Yaz

Your email address will not be published.