Gmail’e İleri Tarihli Mail Gönderme Özelliği Geliyor

0

Gmail ile ileri tarihte mail göndermek , e-postalarınızın ne zaman göndereceğinizi – dakikaya kadar – planlamanızı sağlar. Gmail gelen kutunuza yerleşik, basit, hızlı ve göze batmayan bir e-posta planlama aracıdır.

Gmail Gecikmeli Gönderme özelliğini kullanmak için, iletinizi daha sonra otomatik olarak ertelemek üzere Gmail oluştur kutunuzdaki daha sonra gönder düğmesini tıklamanız yeterlidir. Her zaman olduğu gibi, önce basit: Gmail gelen kutunuzdan e-postanızın çıkmasını istediğiniz tarih ve saati seçmek için takvim görünümü kullanın.

Diyelim ki bir gece büyük bir teklifle çalışıyorsunuz. E-postayı bittiğinde akşam geç saate gönderirseniz, e-postanız, müşterinize gelen diğer mailler de olacağı için alt sıralarda kalır . Ertelemeli e-postayı tamamlamak için Gmail Gecikmeli Gönderme’yi kullanın, ardından e-postayı bir sonraki gün sabah saat 8’de gönderilecek şekilde planlayın. Ardından, müşteriniz masasına gittiğinde e-postanız gelen kutunun en üstünde yer alır. Potansiyel müşterilere toplu e-posta göndermek için bu aracı kullanabilirsiniz .

Zamanınız olduğunda e-postalarınızı yazabilir ve daha sonra belirli bir zamanda gönderebilirsiniz.
E-postalarınızı alınmasını istediğinizde gönderebilirsiniz.
E-postalarınızın mükemmel zamanda alınmasını sağlayarak saat dilimi farklarını yönetebilirsiniz.
E-postalarınızı en yüksek okuma şansına sahip olduklarında gönderebilirsiniz.

1. Bir e-posta başlatın
Başlamadan önce, akıllı ve verimli bir konu çizgisi oluşturmayı unutmayın . Yeni bir e-posta yazarken, şimdi normal Gönder düğmesinin hemen sağında bir Sonra Gönder düğmesini göreceksiniz.

2. Gmail Gecikmeli Gönderimi kullanmak için Daha Sonra Gönder’e tıklayın.
Bir e-posta planlamak için en uygun zamana karar vermek zor olabilir, bu nedenle bunu yapmak için en iyi zamanı seçtiğinizden emin olun .
Gmail’de Daha Sonra Gönder düğmesini tıkladıktan sonra , e-postanın belirli bir zamanda gönderilmesini planlayabilirsiniz. Herhangi bir 5 dakikalık pencere seçin ve işiniz bittiğinde, Zamanla düğmesini tıklayın. İşte bu kadar! Planlanmış ve daha sonra Gmail’de gönderilmeye hazır. E-postanızı burada planlamak için daha sonra Gmail Send Later’ı kullanmanın ne kadar kolay olduğunu görün.

3. Planlanmış E-postanızı Görüntüle veya Düzenle
Artık e-postanızın planlanmış ve gönderilmeye hazır olduğundan, devam edip e-postanızı görüntüleyebilir veya düzenleyebilirsiniz. Gmail’in sol tarafındaki yeni ContactMonkey Giden Kutusu etiketini tıklamanız yeterlidir . Orada tüm planlanmış e-postalarınızı bulacaksınız. Açmak, istediğiniz değişiklikleri yapmak için e-postayı tıklamanız yeterlidir, ardından e-postayı hemen göndermek için Hemen Gönder’e tıklayın veya planlanan zamanda gönderilmek üzere açık pencereyi kapatın.

Cevap Yaz

Your email address will not be published.