Gmail’in Yeni Tasarımı ‘Gizli Mod’ İçerecek

0

Gmail’in Yeni Tasarımı ‘Gizli Mod’ İçerecek

Gmail,yeni tasarımı için çalışmalarını devam ettirmektedir. Yeni tasarımı için büyük bir güncelleme yapacaktır. Bu güncellemeyle birlikte gmail gizli mod ieriğini kullanacaktır.

E-postalara hızlı yanıt, e-postaları daha sonraya erteleme yeteneği ve takvim randevularını mesajlarla yan yana yerleştirmek için yeni bir kenar çubuğu gibi özelliklerini de başarıyla gerçekletirdi. Artık, Google’ın, Gmail kullanıcılarının alıcıların belirli e-postaları yönlendirmesini durdurmasına veya bunları kopyalama, indirme veya yazdırma becerilerini kısıtlamasına olanak tanıyan “Gizli Mod” u da ekleyeceği açıklandı.

Google ayrıca, Gmail kullanıcılarının SMS yoluyla oluşturulacak e-postaları açmak için bir şifre istemesine veya gönderilen e-postalarda bir son kullanma tarihi ayarlamasına da izin verecektir. Özellikler Microsoft’un tam Outlook uygulamasında bulunanlara çok benzer ve Microsoft da Outlook.com hizmetindeki e-postaları kısıtlama özelliğini ekliyor . Bu özellikler büyük ölçüde e-postaların alıcılar tarafından nasıl kullanıldığı konusunda daha fazla kontrol isteyen işletmelere hitap edecek, ancak kullanıcıların bir ekran görüntüsünü veya bir e-postanın fotoğrafını çekmelerini engellemeyecek.

Google, Gmail güncellemesinin en kısa sürede gerçekleşeciğini ve hızlıca kullanıma sunulması gerektiğini açıkladı. Google’ın I / O geliştirici konferansı bu yıl 8 Mayıs’ta başlıyor ve bu yeni Gmail tasarımının diğer Google web hizmetlerine yapılan bazı güncellemelerin yanı sıra konferansta sunumu yapılması bekleniyor.

“Usta bir iktisatçı…bir dereceye kadar matematikçi, tarihçi, devlet adamı ve filozof olmalı…Geçmişin ışığında, geleceği amaçlayarak bugünü çalışmalı. İnsan doğasının hiçbir parçasını, dikkatinin dışına atmamalı…Bir sanatçı kadar soğuk ve dürüst, buna karşılık bazen bir siyasetçi kadar dünyaya yakın olmalıdır.”. John Maynard Keynes

Cevap Yaz

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.