Google Wifi’nin LED Işıklarının Parlaklığını Nasıl Ayarlayabilirim?

0

Google Wifi furyasına katıldıysanız (veya en azından bunu düşünüyorduysanız), bilmelisiniz ki Google’ın ağ gösterge ışıkları dikkat dağınıklığı yapabilir. Onları nasıl kapatacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Google Wifi’nin aslında uygulamadan ışıkları kapatmanıza olanak tanıyan bir özelliği var. Evinizde birden fazla Wifi birimi varsa, her birini ayrı ayrı denetleyebilirsiniz. Bu şekilde, yatak odası gibi hassas alanlardaki ünitenin üzerindeki ışığı tamamen devre dışı bırakabilir ve isterseniz oturma odasındaki parlaklığı düşük haline getirebilirsiniz.

İlk olarak, Wifi uygulamasını çalıştırın, ardından Ayarlar sekmesine dokunun; en sağdaki bu öğeye dokunun.

“Ağ ve genel” düğmesine dokunun.

İkinci seçeneği buradan seçin: Wifi points

“Ağ cihazı ayarları” bölümünde, mevcut tüm cihazların bir listesini görürsünüz. Ayarlamak istediğinizi seçin.

Bu menüdeki ilk seçenek LED ışığının parlaklığıdır. Tamamıyla kapalı, tamamen parlak olmak üzere beş adımdan oluşan bu seviyeler arasında küçük adımlar vardır.

çeşitli parlaklık düzeylerinden birkaçına bir göz atın:

 

Beğendiğiniz birini seçin.

“Usta bir iktisatçı…bir dereceye kadar matematikçi, tarihçi, devlet adamı ve filozof olmalı…Geçmişin ışığında, geleceği amaçlayarak bugünü çalışmalı. İnsan doğasının hiçbir parçasını, dikkatinin dışına atmamalı…Bir sanatçı kadar soğuk ve dürüst, buna karşılık bazen bir siyasetçi kadar dünyaya yakın olmalıdır.”. John Maynard Keynes

Cevap Yaz

Your email address will not be published.