Instagram Hikayelerine Alışveriş Yapma Özelliği Geliyor

0

Instagram, arkadaşlarınızla ve ilgi alanlarınızla tek bir yerde bağlantı kurabileceğiniz en iyi yerlerden biridir.

Alışveriş özelliği instagram topluluğunun önemli, büyüyen bir parçasıdır.
Aslında, 90 milyondan fazla hesap artık her ay Instagram’da alışveriş gönderilerindeki etiketleri göstermek için dokunuyor.

Bugün Instagram’da alışveriş yapmayı kolaylaştıran iki güncellemeyi duyuyoruz. İster sevdiğiniz bir şeye rastgele geliyor olun, ister favori markalarınıza göz atmak için ruh haliniz olsun.

Haziran ayında Alışverişler Stories’te denenmeye başlandı ve bugün dünya çapında yayılıyor ve 46 ülkede işletmelere genişliyor. Artık en sevilen markaların Hikayeleri’ni izlerken ve sevdiğiniz bir şeyi gördüğünüzde, daha fazla bilgi edinmek için bir ürüne hızlıca dokunabilirsiniz.

Favori hesaplarına daha yakın hissetmek için her gün 400 milyondan fazla hesap Stories’e geliyor.
Ve işletmelerden gelen en çok görüntülenen hikayelerin üçte biri ile, Alışverişlerde Öykülerin markaların, ürünlerinin arkasında ne olduğu hakkında daha da derin bir hikaye anlatmasına nasıl yardımcı olduğunu gösteriyor.

Ayrıca, size özel olarak kişiselleştirilecek olan bir Alışveriş kanalı da duyuruldu. Haziran ayında lanse edilen konu kanalları, ilgi alanlarınıza göz atmanıza ve Explore’da istediğiniz herhangi bir alana daha da derinlemesine gitmenize olanak tanır. Artık sadece eğlenmek için alışveriş yapmak istediğinizde, takip ettiğiniz markalardan ve beğendiğiniz markalardan Alışveriş yayınlarına adanmış bir kanal göreceksiniz.

Explore’daki alışveriş kanalı bugün yayına girecek ve önümüzdeki haftalarda global olarak genişleyecektir.

Alışveriş bir işten daha fazlasıdır – aynı zamanda yol boyunca keşfettiğiniz ile de ilgilidir. Instagram’daki birçok kişi için alışveriş yapmak, ilham almak ve yeni ve ilginç markalarla bağlantı kurmak için eğlenceli bir yoldur.

Cevap Yaz

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.