Instagramda Yeni Güncelleme İle Takipçilerinizi Sessize Alabilirsiniz

0

Instagramda Yeni Güncelleme İle Takipçilerinizi Sessize Alabilirsiniz

Eğer arkadaşlarınızın bazılarından bildirimler almak istemiyorsanı, ama onları takip etmekten vazgeçemiyorsanız öfkeli bir şekilde googling yapıyor olabilirsiniz: Neden Instagram’ın sessiz özelliğini kullanmıyorsunuz? uygulama henüz tamamlanmamış olmakla birlikte video, ses, görüntü, mesaj gibi tüm kullanımlar için oluşturulacaktır.

Bu yeni sessiz özellikle, arkadaşlarınızın resim ve videolarını izlemek zorunda kalmadan ve takipten cıkarmadan haberdar olabileceksiniz.

Dahası, sizi etiketlediklerinde bildirim alacaksınız, böylece tamamen habersiz kalmayacaksınız. Eğer sayfalarına giderseniz, yine de yazılarını görebileceksiniz, ve yine de gönderilerinize yorum yaparlarsa veya herhangi bir konuda sizi etiketlerlerse bildirim alırsınız

Bir takipçiyi sessize almak için;

Özet akışında, sesini kapatmak istediğiniz bir yayına rastladığınızda hesap işleminin yanındaki üç noktaya dokunun.
Ardından, “Mesajları Sustur” u seçin.
Bu hesabın yayınlarını “Sessiz” seçeneğine dokunarak kapatmak istediğinizi onaylayın. Bu adımı tamamladıktan sonra yayınlarınızdaki yayınları artık görmeyeceksiniz.

Bu hesabın sesini açmak için hesap profiline gidin ve “Gönderileri geri al” a dokunun. Ayrıca, profil sayfasının sağ üst köşesindeki üç noktayı tıklayıp menüden “Gönderileri kapat” ı da seçebilirsiniz.

Dürüst olmak gerekirse, en zor kısım sadece güncellemenin size sunulmasını beklemekte, çünkü bir şey bilmek bir olasılıktır ama bunun avantajından yararlanamamak en kötüsüdür .

Kısa bir süre sonra, sesini kapatma düğmesinden sevmediğiniz herkesi susturmak mümkün olacak. Böylece, daha az ilgi çeken geçmiş yayınları kaydırmak zorunda kalmadan Instagramda istediğiniz resimleri görmeye devam edebilirsiniz.

Sizin için birkaç haftadan uzun bir süre geçtiyse ve hala Instagram uygulamanız için herhangi bir güncelleme görmüyorsanız, uygulamayı telefonunuzdan silmek ve ardından App Store’dan yeniden indirerek sorunu gidermeye çalışabilirsiniz. Bu, uygulamanın en yeni sürümü indirmeye zorlayabilir. Ancak, hesabınızda yeni bir özellik elde etmek için biraz daha beklemek zorunda kalabilirsiniz.

Cevap Yaz

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.