iktisadi Ekonometrik Analiz ve Ekonomi Blogu

Samsung Gear 2 Reklam Filmi

0

https://www.youtube.com/watch?v=8CITwcFlXxA
Bazı reklamlar vardır ki skip add butonuna eliniz gitmez, merak ettirir, etkiler, büyüler…

Samsung Gear S2 de onlardan biri.. ‘hayat zor ‘dedirten anları bize kolaylaştırmasıyla bu reklamda büyüledi. Her günümüzün en zor anlarından biri olan uyanıp güne başlamayla Gear S2 yi bize tanıtan reklam bu kapsamlı cihazın adeta bir asistan, hayatımızda bir mentor olabileceği vurgusunu da toplam uyku zamanınızdan tutun yaktığınız kaloriyi bile hesaplayarak, hava durumundan kalp atış hızınıza kadar bilgi vererek, Bluetooth üzerinden Gear Manager uygulamasıyla telefona, telefon olmadığı zamanlarda da Wi-Fi ile internete bağlanarak sizi sevdiklerinize, hayata bağlamasıyla gösterdi.

Gear S2 en az 1,5 GB RAM’e sahip Android 4.3 ve üzeri ile çalışan Samsung, Android 4.4 ve üzeri ile çalışan Samsung dışındaki akıllı telefonlarla eşleşiyor.

Tasarımına gelince de böylesine yetenekli bir asistanın elbette ki tek bir görselle hayatını sürdürmesi mümkün değil, arkasındaki tırnağa bastırarak kayışı çıkartıp ruh halinize ve ya kıyafetinize uygun olanıyla değiştirebiliyorsunuz. yani o sizin hayatınızı kolaylaştırırken, sizde onu kendinize görünümünüze uyumlulaştırabiliyorsunuz.

Üstelik bunları ve daha fazlasını bir temas uzaklıkta yapıyorsunuz,  nefesimiz kadar yakın oluyor, bahaneler ertelemeler üretmiyor böylelikle de  bir çok asistandan farklılaşıyor. ’Her Dönüşte Dünyanız Değişsin’ Samsung Gear S2 ile Ayrılık böyle uzun sürmesin..

2010 Yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Dış Ticaret bölümünden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi İktisat bölümündeki eğitimini 2014 yılında tamamlamıştır.

Cevap Yaz

Your email address will not be published.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.