Snapchat, Hikayeleri Medya Partnerlerinin Kullanımına Açıyor

0

Snapchat önceki aylarda yaklaşık 3 milyon kullanıcıyı kaybetmiştir.

Kriz sürecinden kutlulmak için yeni yöntemler denektedir. Bunlardan biri de büyük medya şirketlerinin kullanımına odaklanmaktır.
Büyük medya şirketlerinin kullanıcıların yaylaştıkları hikayelerini kullanmalarına izin vermek için Hikayelerim özelliğini genişletti.

Medya iş ortakları, kullanıcıların videolarını kendi hikayelerine yerleştirebilmekten ve çekimlerle grafik ve metin ekleyebilmekten yararlanabilecektir.
Örneğin, medya şirketleri, haberlerini hayata geçirmeleri için büyük haber etkinlikleri sırasında ilk elden hesap alabilecekler.

Snapchat 2015’in başlarında, hikayelerimizi platformda topluma anlatmayı getirdi. O zamandan beri sosyal medya platformu ile ortaklaşa konserler ve spor etkinliklerinde bir dizi önemli olay işlevi sunmak için büyümüştür.

Hikayelerimizin genişletilmesindeki iş ortakları, içerik iş ortaklarının ürettikleri geliri paylaşan Snap ile birlikte içeriklerinden doğrudan para kazanabilecekler.

“Usta bir iktisatçı…bir dereceye kadar matematikçi, tarihçi, devlet adamı ve filozof olmalı…Geçmişin ışığında, geleceği amaçlayarak bugünü çalışmalı. İnsan doğasının hiçbir parçasını, dikkatinin dışına atmamalı…Bir sanatçı kadar soğuk ve dürüst, buna karşılık bazen bir siyasetçi kadar dünyaya yakın olmalıdır.”. John Maynard Keynes

Cevap Yaz

Your email address will not be published.