Tüm Kaynakları Bir Arada Toplayan Haber Uygulaması ‘KUZGUN’

0

Ülke ve Dünya gündeminin hızlı olmasıyla akıllı telefonlarımızda bulunan haber uygulamaları ve bunların gönderdikleri son dakika bildirimleri hayatımızda çok önemli bir hal almaya başladı.

Gündem haberleri hepimizi ilgilendiren bir konu olduğundan gazetelerin mobil uygulamalarını çok sık takip etmeye başladık. Ancak bu durum bazen telefonlarımıza aynı haberin birden fazla gönderilmesine veya ilgimizi çekmeyecek haberlerin bildirimlerini almamıza sebep oluyor. Genellikle de telefonumuzda birden fazla haber uygulaması yüklü olsa da gündemdeki haberler benzer ajanslardan düştüğü için tek tiptir. Aynı zamanda akıllı telefonlarımızda bellek ve şarj sorunu da yaşadığımızdan dolayı uygulamalar bir noktadan sonra can sıkıcı bir hal almaya başlıyor.

Kullanıcılarını büyük bir dertten kurtarmak için yola çıkan Kuzgun, işte bu noktada yardımınıza yetişiyor.
Tüm haber kaynaklarını tek bir uygulama da görmek ve kendini tekrar eden haber bildirimleri almak istemiyorsanız kuzgun size fazlasıyla yetiyor.

Kurucusuna göre Kuzgun,
Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda haber sitesini, radyoları ve televizyon kanallarını, sizlere en doğru ve en güzel şekilde sunan, Türkiye’nin en profesyonel haber okuma, radyo dinleme ve televizyon izleme uygulamasıdır.

Eğer Kuzgun’u henüz telefonunuza indirmediyseniz, siz de IOS ve Android marketler yerini alan uygulamayı temin edebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
IOS
Android
Bu hızla ilerlemeye devam ederse Kuzgun’un yakında dünya çapında bir haber uygulaması olduğunu görebiliriz.

“Usta bir iktisatçı…bir dereceye kadar matematikçi, tarihçi, devlet adamı ve filozof olmalı…Geçmişin ışığında, geleceği amaçlayarak bugünü çalışmalı. İnsan doğasının hiçbir parçasını, dikkatinin dışına atmamalı…Bir sanatçı kadar soğuk ve dürüst, buna karşılık bazen bir siyasetçi kadar dünyaya yakın olmalıdır.”. John Maynard Keynes

Cevap Yaz

Your email address will not be published.