Twitter Snapchat Tarzı Video Paylaşımı Üzerinde Çalışıyor

Twitter Snapchat tarzı video paylaşımı üzerinde çalışıyor

0

Twitter Snapchat tarzı video paylaşımı üzerinde çalışıyor

2018 yılı başlarında, Twitter platformunda video paylaşımını daha kolay hale getirmenin yolları üzerinde çalışmalara başlamıştır.
Snapchat’te ki video paylaşım ve saklama gibi temel çalışmalara başladığı bilinmektedir.

CNBC kaynaklarına göre, Twitter’ın amacı fotoğraf ve videoları toplayarak önemli olayları çevreleyen daha geniş bir bilgi sunmaktır.

Twitter bununla birlikte fotoğraf ve video paylaşımlaında sponsorlu içerik yerleştirmelerine de izin verebileceğini açıklamıştır.

Snapchat özellike gençler arasında oldukça tercih edilen bir uygulamadır. Kullanıcılar fotoğraf ve video çekip bunları paylaşabilmektedir. kısa süreli 1-10 saniye sürelerde videolar olmakla birlikte oldukça popülerdir.

Kamera merkezli yeni tasarım tam anlamıyla tamamlanmamış olmasına rağmen twitter bu alanda çalışmalarına devam etmektedir.

Twitter,2017 yılı boyunca videoya her zamankinden daha fazla odaklandı. Platform, daha fazla canlı spor içeriğinin yanı sıra gösteri ve yerel haberlere de yer vermektedir.

Twitter ın buradaki amacı daha fazla kullanıcıya sahip olmaktır bu sayede kullanıcılar daha kolay video ve fotoğraf paylaşımı yapabileceklerdir.

“Usta bir iktisatçı…bir dereceye kadar matematikçi, tarihçi, devlet adamı ve filozof olmalı…Geçmişin ışığında, geleceği amaçlayarak bugünü çalışmalı. İnsan doğasının hiçbir parçasını, dikkatinin dışına atmamalı…Bir sanatçı kadar soğuk ve dürüst, buna karşılık bazen bir siyasetçi kadar dünyaya yakın olmalıdır.”. John Maynard Keynes

Cevap Yaz

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.