YouTube Videoları Nasıl Ücretsiz İndirilir?

0

YouTube videolarını Windows, Mac, iOS ve Android’de ücretsiz olarak indirmenin birçok yolu vardır.

*YouTube’un kendi uygulamaları ile videolar indirin:
Kendi YouTube videolarınızı hiç bir yazılıma gerek kalmadan MP4 formatında indirebilirsiniz. Bir masaüstü web tarayıcısı kullanarak hesabınıza giriş yapın, sağ üstteki kullanıcı fotoğrafınızı tıklayın ve ‘İçerik Stüdyosu’nu seçin. Soldaki menüden ‘Videolar’ı seçin, ardından kaydetmek istediğiniz videonun yanındaki’ MP4’ü indir’i seçin. Orijinal çözünürlüklerine göre videoları 720p veya 360p’de indirebilirsiniz.

*YouTube Red’e abone olursanız, 30 güne kadar çevrimdışı olarak izlemek için videoları mobil cihazınıza yükleyebilirsiniz. Ardından cihazınızı tekrar İnternet’e bağlamanız gerekir. YouTube, YouTube Müzik, YouTube Oyun ve YouTube Çocuk uygulamalarını kullanarak video kaydedebilirsiniz.

*Hesabınızda oturum açın, bir video izlemeye başlayın, daha sonra video oynatıcının altındaki ‘İndir’ simgesine dokunun ve bir kalite seçeneği seçin. Video indirmeyi tamamladığında, Kütüphane veya Hesap sekmelerinin altında bulabilirsiniz.

*YouTube Red ABD, Avustralya, Kore, Meksika ve Yeni Zelanda’da kullanılabilir.

*Sınırlı veya yavaş mobil veri bağlantısı olan yerler için tasarlanmış bir Android uygulaması olan YouTube Go ile videoları Wi-Fi bağlantısı üzerinden de indirebilirsiniz . Sadece indirmek istediğiniz videoyu seçin, küçük resme dokunun, bir kalite ayarı seçin ve ‘İndir’e dokunun. Video 29 ​​gün boyunca izlenebilecek ve ardından bir Wi-Fi ağına tekrar bağlanmanız gerekecektir.

YouTube Go ile tüm videolar indirilemez.

*İndirilen videoları, ‘İndirmeler’ sekmesini seçerek, ekranın alt kısmındaki ‘Gönder’ seçeneğine dokunarak ve ardından alıcının telefonuna bağlanmak için tekrar ‘Gönder’i seçerek paylaşabilirsiniz.

YouTube Go, ABD, İngiltere ve Avustralya dışında 130 ülkede kullanılabilir. Desteklenmeyen ülkelerdeki kullanıcılar YouTube Go APK’sını (yükleme paketi) indirebilir ve manuel olarak yükleyebilir, ancak bu Google tarafından resmi olarak desteklenmez ve kendi sorumluluğunuzda yapılır.

*Android için TubeMate ile YouTube videolarını indirin:
TubeMate, YouTube videolarını Android akıllı telefonlarda indirmenin en iyi yollarından biridir: Kullanımı gerçekten kolaydır ve ihtiyacınız olmayan özelliklere sahip değildir.

Bu uygulama Google Play Store’da mevcut değildir, bu nedenle her şeyden önce Android cihazınızın diğer yerlerden indirilen uygulamaları yüklemesine ve çalıştırmasına izin vermeniz gerekir. Bu ayarı açtığınızda dikkatli olmakta fayda var.

Ayarlar’ı açın ve Güvenlik’e gidin. Aşağı kaydırın ve “Bilinmeyen kaynaklar” ifadesinin yanında, bu ayarı açmak için geçiş düğmesine dokunun. Şimdi, Android cihazınızda TubeMate YouTube Downloader web sitesini ziyaret edin ve indirmek için doğrulanmış sitelerden birini seçin.
 APK dosyalarının indirilmesiyle ilgili bir uyarı mesajı görebilirsiniz, izin vermek için ‘Tamam’ı tıklayın. TubeMate indirildikten sonra, dosyayı çalıştırın ve ‘Yükle’ye dokunun, ardından’ Aç’a dokunun.

TubeMate, normal bir YouTube uygulamasına benzer. Ne indirmek istediğinizi buluncaya kadar YouTube’a normal olarak göz atabilir veya sağ üstteki menü simgesine, ‘URL’yi seçerek web tarayıcınızdan bir videonun adresini yapıştırabilirsiniz.

TubeMate’de bir YouTube videosunu izlediğinizde, yukarısında parlak bir yeşil indirme düğmesi görünür. Ona dokunun. Uygulamanın “video bilgilerini ayrıştırdığını” belirten bir ilerleme çubuğu görürsünüz.

Her biri için video ve ses formatlarını ve farklı kalite ve çözünürlük seçeneklerini göreceksiniz. Son teknoloji ürünü bir cihazınız varsa, mümkün olan en yüksek kalitede sürümleri indirin.

*YouTube videolarını bir iOS cihazına veya Mac’e indirin:
Bir Apple bağımlısıysanız YouTube kliplerini indirme işlemi, üzerinde bulunduğunuz Apple işletim sistemine bağlı olarak biraz farklıdır. Her şeyden önce, iOS veya Safari için YouTube uygulamasında indirmek istediğiniz klibi bulun.Klibi bulduktan sonra Paylaş simgesine ve ardından Bağlantıyı Kopyala’ya dokunun.

Savefrom.net adresine gidin . YouTube klibin adresini büyük giriş kutusuna yapıştırın, tercih ettiğiniz kalite seçeneklerini seçin ve dosya indirmeye başlayacaktır.

Tamamlandığında, Google Dokümanlar 5 uygulamasının dışından kullanılabilmesi için Fotoğraflar> Kamera Rulosu üzerinden sürükleyebileceğiniz Dokümanlar ‘indirmeler bölümünde görünür.

*YouTube videolarını bir Windows PC’ye indirin:
Super Best, Windows, YouTube Downloader gibi isimleri olan birçok  PC uygulaması vardır.Bunları deneyebilirsiniz.Fakat  istenmeyen yazılım yüklemesine ve yanıltıcı indirme linklerine karşı tedbirli olun.

 

Cevap Yaz

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.